Lietuvos sporto muziejaus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos ir sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ iniciatyva Kauno Vytauto parke buvo paminėtas Lietuvos sportinio judėjimo gimimo vietos 100-metis. Šios šventės organizacinės komisijos pirmininkas Pranas Majauskas, skelbdamas šventės pradžią, pasakė: ,, Lenkiu galva ir dėkoju čia gausiai susirinkusiems pagerbti  tų žmonių, kurie 1919 m. neišpasakytai sunkiu besikuriančiai Lietuvai metu sugebėjo įsteigti Lietuvos sporto sąjungą ir čia šioje vietoje surengti pirmąją sporto šventę.

Šiltai prisimintos Paryžiaus Olimpinės Žaidynės

Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba,  Lietuvos sporto muziejus ir sporto veteranų klubas „Ąžuolynas“ surengė Lietuvos sportininkų, dalyvavusių Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, 95 - tųjų metinių sukakties minėjimą. Į šią šventę buvo pakviesi  futbolo bei dviračių sporto šakų atstovai.

Europos muziejų nakties akimirkos

2019 m. gegužės  18 d. įvyko tradicinė Europos muziejų naktis, kurioje dalyvavo ir Lietuvos sporto muziejus. Dėkojame visiems apsilankiusiems ir nepraėjusiems pro šalį.

Sveikatos stiprinimo šventė "Žalia diena"

2019 m. gegužės 9 d. Lietuvos sporto muziejaus kiemelyje įvyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos kartu su Lietuvos sporto muziejumi ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba organizuotas Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių sveikatos stiprinimo šventė „Žalia diena".

Daug įdomaus buvo išgirsta iš pirmų lūpų...

Nors rinkimų maratonas eina į pabaigą, tačiau kiekvienas mūsų nori ir viliasi susitikti su kandidatu ir išgirsti jam į rūpimų klausimus atsakymus iš pirmų lūpų. Ir labai malonu, kad šį kartą toks susitikimas įvyko Lietuvos sporto muziejuje, kur dalyvavo net trys skirtingų pakraipų kandidatai.