Minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, pagerbti Kauno krašto sportininkai

636 Peržiūros

   Tęsiant senas ir gražias tradicijas, pasitinkant Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną,  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos,  Lietuvos sporto muziejaus bei  Sporto veteranų  klubo ,,Ąžuolynas“ iniciatyva kaip ir kiekvienas metais buvos surengta tradicinė šventė. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse!

1108 Peržiūros

Skelbiamas naujas mokinių rašinio konkursas tema: 

           „Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“                

Konkursas vyks 2019 m. gruodžio 01 - 2020 m. vasario 01 dienomis.                             

Nuostatus parsisiųsti galima čia.

Lietuvos Olimpinės Akademijos įkūrimo 30-metis

253 Peržiūros

2019 m. lapkričio 8 d. Vilniuje buvo surengta konferencija, skirta Lietuvos Olimpinės Akademijos (LOA) įkūrimo 30-mečiui paminėti. Viena pagrindinių pranešimų skaitė pirmosios LOA tarybos narys, Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas.

Pasibaigė tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas Trikrepšio turnyras

762 Peržiūros

              Kaip ir prieš daugelį metų, taip ir šį kartą, buvo surengtas tradicinis Kauno miesto mero taurei laimėti skirtas darželinukų Trikrepšio turnyras, įvykęs Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje.

Lietuvos sporto muziejui iš JAV atvežti Rimo Šalaviejaus sportiniai apdovanojimai

273 Peržiūros

             Mus pasiekė džiugi žinia, kad  iš Čikagos į Lietuvą yra atvežti praeityje garsaus boksininko Lietuvos čempiono, Lietuvos išeivijos Šaulių Sąjungos aktyvaus nario Rimanto Šalaviejaus sportiniai apdovanojimai. 2019 m. rugpjūčio 26 d. į muziejų atvyko  Lietuvos Šaulių Sąjungos vadovybės ir atvykusių i Lietuvą Lietuvos išeivijos Šaulių Sąjungos atstovai atlikti oficialią apdovanojimų dovanojimo ceremoniją.