RESPUBLIKINĖ MOKYTOJŲ IR MOKINIŲ KŪRYBINIŲ BEI TIRIAMŲJŲ DARBŲ KONFERENCIJA „MANO OLIMPAS“

1148 Peržiūros

 

2016 m. balandžio 7 dieną Lietuvos sporto muziejuje vyko šalies mokytojų ir mokinių kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencija „Mano Olimpas“, kurią organizavo Kauno šv. Kazimiero pagrindinė mokykla ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Ši konferencija skirta ne tik kūno kultūros mokytojams, tačiau visiems pedagogams, kurie geba mokinio širdyje auginti gerumą, kilnumą, svajonę, siekį visapusiškai tobulėti, rungtyniauti, varžytis ir pirmauti visose gyvenimo srityse, kurie kūrybingai ir kompetentingai integruoja ugdymo procesą, suteikdami mokiniams veiklos ir pergalės džiaugsmą.

Pavasario šventė

1255 Peržiūros

2016 m. balandžio 1 d. Lietuvos sporto muziejuje vyko Pavasario šventė, kurioje dalyvavo veteranų sporto klubo „Ąžuolynas“ nariai ir svečiai iš Lietuvos sporto universiteto, Vytauto Didžiojo karo muziejaus, sporto klubo „Banga“  ir kiti. Susirinkusius svečius pasveikino Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas taip pat pasidžiaugė praėjusių metų renginiais, aptarė ateinančių metų planus.

 

Kauno miesto ugdymo įstaigų 8 klasių mokinių olimpiada „Žmogus. Gamta. Sveikata“

1299 Peržiūros

Jau daugelį metų vasaris skelbiamas sveikatingumo mėnesiu. Kauno moksleivių aplinkotyros centras ir Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdami plėsti ir tobulinti mokinių ekologijos, sveikos gyvensenos, gamtos mokslų žinias, organizavo tradicinę Kauno miesto ugdymo įstaigų 8 klasių mokinių olimpiadą ,,Žmogus. Gamta. Sveikata“. Olimpiada šiais metais buvo organizuojama jau šešioliktus metus.

Darželinukų trikrepšio festivalis

1177 Peržiūros

          

 

 

  2016 m. kovo 10 d. Lietuvoje startavo Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio  festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo 49 lopšelių darželių auklėtiniai. Tai Kauno lopšelio darželis ,,Ąžuoliukas, Raseinių lopšelis darželis ,,Saulutė“, Kalvarijos lopšelis darželis ,,Žilvitis“, Šiaulių lopšelis darželis ,,Žiogelis“ ir daugelis kitų.

Lietuvos ledo ritulio 90 - metis Lietuvos sporto muziejuje

1182 Peržiūros

Lietuvos sporto muziejuje kovo 11 d. buvo paminėta Lietuvos ledo ritulio pirmojo čempionato 90-ties metų sukaktis. Ta proga buvo surengta paroda, pagerbti ir apdovanoti sporto veteranai ir kiti garbingi asmenys, daug prisidėję prie šios sporto šakos puoselėjimo.