Olimpiečių viešnagė Stakliškių mokykloje

1106 Peržiūros

                                                        Olimpiečių viešnagė Stakliškių gimnazijoje

 

         2015 m. lapkričio 13 d. Lietuvos sporto muziejaus atstovai kartu su olimpiečiais lankėsi Stakliškių gimnazijoje Prienų rajone. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinių konkurse

1896 Peržiūros

Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba paskelbė tradicinį mokinių rašinių konkursą. Šių metų konkurso tema “KĄ REIŠKIA KILNUS ELGESYS SPORTE?“.

2016 m. vasario 18 d. 11 val. Lietuvos sporto muziejuje įvyks mokslinė - praktinė konferencija „Olimpinis judėjimas ir mokykla“, kurios metu bus paskelbti konkurso laureatai.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

KVIEČIAME aplankyti fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

1149 Peržiūros

Kviečiame  aplankyti Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų

1-12 klasių mokinių fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

Paroda vyksta 2015 m. rugsėjo 24 – spalio 16 dienomis Lietuvos sporto muziejuje (Muziejaus g. 7, Kaunas). Ekspozicijos lankymo laikas: antradieniais – šeštadieniai nuo 10.00 val. iki 17.00 val.

Krepšinio mylėtojų džiaugsmas pakartotas Kaune

1098 Peržiūros

         

 

   Ketvirtadienį (rugsėjo 17 d.), šviečiant saulutei, Kaune Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje susirinkęs per šešiasdešimt miesto darželinukų būrys, kovodamas dėl tradicinės Trikrepšio Kauno miesto mero taurės, ne tik pakartojo, bet ir nustelbė Prancūzijoje Lietuvos krepšininkų kovojusių su Italijos rinktine pasirodymą. Čia dalyvavo 14 iškiliausių miesto vaikų darželių komandų. Vaikučiai ne tik sportavo, bet ir gausiai susirinkusioms auklytėms, tėveliams ir garbiems svečiams parodė gražų, technišką, atkaklų Trikrepšio žaidimą, surengė įdomią  meninę programėlę bei pradėdami pasirodymą visi kaip vienas gražiai pagerbė Lietuvos krepšininkų pasirodymą Europos krepšinio čempionate.

Olimpinė diena džiugino kauniečius ir miesto svečius

1079 Peržiūros

                              

 

            Praeitą sekmadienį, birželio 7 d. Kaune buvo surengta Tradicinė Olimpinė diena, kurioje dalyvavo ir būsimieji olimpiečiai. Tai penktoji Olimpinė diena, kurioje dalyvauja Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų auklėtiniai. Kaune dar 1989 m. startavo pati pirmoji Olimpinė diena, kuri sėkmingai buvo rengiama 25 metus. Tik reikia pasidžiaugti, kad ši mums 26 - oji, buvo surengta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Kauno miesto savivaldybės pastangų dėka, pranoko visas iki šiol buvusias visoje Lietuvoje tiek savo gausa, įvairove, išradingumu, kūrybiškumu, kultūra, saugumu, susiklausymu, dovanomis ir dar daug kuo.