,,Olimpinės vilties bičiulių" šventė Kaune

1200 Peržiūros

         

"Olimpinės vilties bičiulių" šventė Kaune

    2015 m. gruodžio 3 –ąją  dieną (Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga)  Lietuvos sporto muziejuje Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba, pasitelkdama žmonių su negalia ir kitas organizacijas, kaip ir kiekvienais metais surengė tradicinę ,,Olimpinės vilties bičiulių“šventę, kurios metu buvo pagerbti sportininkai jų treneriai, gydytojai, vadovai bei globėjai. Čia susirinko gausus būrys gerai nusiteikusių ne tik žymiausių sportininkų, bet ir juos globojantys ir jiems padedantys bičiuliai.   

Projekto "Sporto ir meno darna" pristatymas

1222 Peržiūros

                  Ką atskleidė ,,Sporto ir meno darna“ projekto pristatymas

 

            2015 m. lapkričio 24 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba Lietuvos sporto muziejuje surengė Integruoto olimpinio ugdymo  ,,Sporto ir meno darna“ projekto ir Kauno Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos mokinių projekto ,,Sporto ir meno sąsajų paieška Kauno miesto meno galerijose“ pristatymą. Tai dar viena nauja mintis ir būdas pagerbti naujai pasirodžiusias Lietuvos padangėje sporto žvaigždutes.   

Olimpiečių viešnagė Stakliškių mokykloje

1123 Peržiūros

                                                        Olimpiečių viešnagė Stakliškių gimnazijoje

 

         2015 m. lapkričio 13 d. Lietuvos sporto muziejaus atstovai kartu su olimpiečiais lankėsi Stakliškių gimnazijoje Prienų rajone. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinių konkurse

1920 Peržiūros

Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba paskelbė tradicinį mokinių rašinių konkursą. Šių metų konkurso tema “KĄ REIŠKIA KILNUS ELGESYS SPORTE?“.

2016 m. vasario 18 d. 11 val. Lietuvos sporto muziejuje įvyks mokslinė - praktinė konferencija „Olimpinis judėjimas ir mokykla“, kurios metu bus paskelbti konkurso laureatai.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

KVIEČIAME aplankyti fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

1166 Peržiūros

Kviečiame  aplankyti Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų

1-12 klasių mokinių fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

Paroda vyksta 2015 m. rugsėjo 24 – spalio 16 dienomis Lietuvos sporto muziejuje (Muziejaus g. 7, Kaunas). Ekspozicijos lankymo laikas: antradieniais – šeštadieniai nuo 10.00 val. iki 17.00 val.