Gražiai ,,Bangos Senjorų“ klubas pagerbė savo jubiliatus

1711 Peržiūros

 

               2015 m. gruodžio 17 d. ,,Bangos senjorų“ klubo vadovybė Lietuvos sporto muziejuje pagerbė savo jubiliatus. Į muziejaus didžiąją salę rinkosi nemažas būrys klubo narių, bičiulių tačiau labiausiai buvo laukiami klubo jubiliatai.

 

,,Olimpinės vilties bičiulių" šventė Kaune

1317 Peržiūros

         

"Olimpinės vilties bičiulių" šventė Kaune

    2015 m. gruodžio 3 –ąją  dieną (Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga)  Lietuvos sporto muziejuje Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba, pasitelkdama žmonių su negalia ir kitas organizacijas, kaip ir kiekvienais metais surengė tradicinę ,,Olimpinės vilties bičiulių“šventę, kurios metu buvo pagerbti sportininkai jų treneriai, gydytojai, vadovai bei globėjai. Čia susirinko gausus būrys gerai nusiteikusių ne tik žymiausių sportininkų, bet ir juos globojantys ir jiems padedantys bičiuliai.   

Projekto "Sporto ir meno darna" pristatymas

1348 Peržiūros

                  Ką atskleidė ,,Sporto ir meno darna“ projekto pristatymas

 

            2015 m. lapkričio 24 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba Lietuvos sporto muziejuje surengė Integruoto olimpinio ugdymo  ,,Sporto ir meno darna“ projekto ir Kauno Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos mokinių projekto ,,Sporto ir meno sąsajų paieška Kauno miesto meno galerijose“ pristatymą. Tai dar viena nauja mintis ir būdas pagerbti naujai pasirodžiusias Lietuvos padangėje sporto žvaigždutes.   

Olimpiečių viešnagė Stakliškių mokykloje

1250 Peržiūros

                                                        Olimpiečių viešnagė Stakliškių gimnazijoje

 

         2015 m. lapkričio 13 d. Lietuvos sporto muziejaus atstovai kartu su olimpiečiais lankėsi Stakliškių gimnazijoje Prienų rajone. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinių konkurse

2053 Peržiūros

Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba paskelbė tradicinį mokinių rašinių konkursą. Šių metų konkurso tema “KĄ REIŠKIA KILNUS ELGESYS SPORTE?“.

2016 m. vasario 18 d. 11 val. Lietuvos sporto muziejuje įvyks mokslinė - praktinė konferencija „Olimpinis judėjimas ir mokykla“, kurios metu bus paskelbti konkurso laureatai.

Maloniai kviečiame dalyvauti!