Projekto "Sporto ir meno darna" pristatymas

1303 Peržiūros

                  Ką atskleidė ,,Sporto ir meno darna“ projekto pristatymas

 

            2015 m. lapkričio 24 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba Lietuvos sporto muziejuje surengė Integruoto olimpinio ugdymo  ,,Sporto ir meno darna“ projekto ir Kauno Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos mokinių projekto ,,Sporto ir meno sąsajų paieška Kauno miesto meno galerijose“ pristatymą. Tai dar viena nauja mintis ir būdas pagerbti naujai pasirodžiusias Lietuvos padangėje sporto žvaigždutes.   

Olimpiečių viešnagė Stakliškių mokykloje

1202 Peržiūros

                                                        Olimpiečių viešnagė Stakliškių gimnazijoje

 

         2015 m. lapkričio 13 d. Lietuvos sporto muziejaus atstovai kartu su olimpiečiais lankėsi Stakliškių gimnazijoje Prienų rajone. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinių konkurse

1994 Peržiūros

Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba paskelbė tradicinį mokinių rašinių konkursą. Šių metų konkurso tema “KĄ REIŠKIA KILNUS ELGESYS SPORTE?“.

2016 m. vasario 18 d. 11 val. Lietuvos sporto muziejuje įvyks mokslinė - praktinė konferencija „Olimpinis judėjimas ir mokykla“, kurios metu bus paskelbti konkurso laureatai.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

KVIEČIAME aplankyti fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

1226 Peržiūros

Kviečiame  aplankyti Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų

1-12 klasių mokinių fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

Paroda vyksta 2015 m. rugsėjo 24 – spalio 16 dienomis Lietuvos sporto muziejuje (Muziejaus g. 7, Kaunas). Ekspozicijos lankymo laikas: antradieniais – šeštadieniai nuo 10.00 val. iki 17.00 val.

Krepšinio mylėtojų džiaugsmas pakartotas Kaune

1174 Peržiūros

         

 

   Ketvirtadienį (rugsėjo 17 d.), šviečiant saulutei, Kaune Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje susirinkęs per šešiasdešimt miesto darželinukų būrys, kovodamas dėl tradicinės Trikrepšio Kauno miesto mero taurės, ne tik pakartojo, bet ir nustelbė Prancūzijoje Lietuvos krepšininkų kovojusių su Italijos rinktine pasirodymą. Čia dalyvavo 14 iškiliausių miesto vaikų darželių komandų. Vaikučiai ne tik sportavo, bet ir gausiai susirinkusioms auklytėms, tėveliams ir garbiems svečiams parodė gražų, technišką, atkaklų Trikrepšio žaidimą, surengė įdomią  meninę programėlę bei pradėdami pasirodymą visi kaip vienas gražiai pagerbė Lietuvos krepšininkų pasirodymą Europos krepšinio čempionate.