KVIEČIAME aplankyti fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

1275 Peržiūros

Kviečiame  aplankyti Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų

1-12 klasių mokinių fotonuotraukų parodą-konkursą „Lietuvos vaistiniai augalai“.

Paroda vyksta 2015 m. rugsėjo 24 – spalio 16 dienomis Lietuvos sporto muziejuje (Muziejaus g. 7, Kaunas). Ekspozicijos lankymo laikas: antradieniais – šeštadieniai nuo 10.00 val. iki 17.00 val.

Krepšinio mylėtojų džiaugsmas pakartotas Kaune

1224 Peržiūros

         

 

   Ketvirtadienį (rugsėjo 17 d.), šviečiant saulutei, Kaune Lietuvos sporto muziejaus Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje susirinkęs per šešiasdešimt miesto darželinukų būrys, kovodamas dėl tradicinės Trikrepšio Kauno miesto mero taurės, ne tik pakartojo, bet ir nustelbė Prancūzijoje Lietuvos krepšininkų kovojusių su Italijos rinktine pasirodymą. Čia dalyvavo 14 iškiliausių miesto vaikų darželių komandų. Vaikučiai ne tik sportavo, bet ir gausiai susirinkusioms auklytėms, tėveliams ir garbiems svečiams parodė gražų, technišką, atkaklų Trikrepšio žaidimą, surengė įdomią  meninę programėlę bei pradėdami pasirodymą visi kaip vienas gražiai pagerbė Lietuvos krepšininkų pasirodymą Europos krepšinio čempionate.

Olimpinė diena džiugino kauniečius ir miesto svečius

1201 Peržiūros

                              

 

            Praeitą sekmadienį, birželio 7 d. Kaune buvo surengta Tradicinė Olimpinė diena, kurioje dalyvavo ir būsimieji olimpiečiai. Tai penktoji Olimpinė diena, kurioje dalyvauja Kauno miesto ikimokyklinių įstaigų auklėtiniai. Kaune dar 1989 m. startavo pati pirmoji Olimpinė diena, kuri sėkmingai buvo rengiama 25 metus. Tik reikia pasidžiaugti, kad ši mums 26 - oji, buvo surengta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Kauno miesto savivaldybės pastangų dėka, pranoko visas iki šiol buvusias visoje Lietuvoje tiek savo gausa, įvairove, išradingumu, kūrybiškumu, kultūra, saugumu, susiklausymu, dovanomis ir dar daug kuo.

         

Iškilmingai atidarytas Vytautų Augustauskų - Augustaičių sporto kiemelis

1932 Peržiūros

   

 

        Nepaprastai gražią ir saulėtą gegužės 25 dieną Lietuvos sporto muziejuje vartelius atvėrė naujas nuostabus sporto kiemelis, pavadintas pirmojo Lietuvos olimpinio komiteto prezidento Vytauto Augustausko - Augustaičio  ir jo sūnaus profesoriaus Vytauto Augustausko -  Augustaičio vardu, skirtas vaikučiams apsilankantiems sporto muziejuje. Kur jaunieji muziejaus lankytojai ne tik galės susipažinti su garsiausių Lietuvos sportininkų iškovotais pačio aukščiausio rango laimėjimais, diplomais, medaliais, gražiausiomis taurėmis, jų apranga, gyvenimu, pažiūrėti begalę kino juostų, literatūros, nuotraukų, bet ir po to turės galimybę čia pat kiemelyje pasportuoti, o ypatingai pažaisti naujausią žaidimą Trikrepšį. 

Konkurso "Mano sportuojanti grupė" laureatų apsilankymas Lietuvos sporto muziejuje

1359 Peržiūros

  Lietuvos olimpinė akademija organizavo foto konkursą tema „Mano sportuojanti grupė“, skirtą visoms Lietuvos ikimokyklinėms ir priešmokyklinėms įstaigoms. Iš daugiau nei 500 nuotraukų komisija išrinko 3 nugalėtojus, kurių laukė prizas - kelionė į Lietuvos sporto muziejų.