Pagerbti sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas„ jubiliatai

739 Peržiūros

              Jubiliejinių sveikinimų įžangoje sakoma, kad pasitinkant garbingą sukaktį, norom nenorom susimąstai: O kas toliau? Ogi eisi tuo pačiu takeliu, tik gal kiek statesniu ir vis žemyn, ir gilyn į mūsų išsvajotas  rojaus lankas, kur nereikės sunkiai dirbti, o Tave vis tiek visi gerbs, kur nereikės už nieką atsakyti, o Tavimi vis tiek visi pasitikės. Be to visų klubo bičiulių vardu buvo išreikštas patarimas ir palinkėjimas, kad dabar jau reiks eiti kuo lėčiau, atsargiau bei stengtis sėkmingiau pasiekti tas išsvajotas Rojaus lankas. Ir šio nuostabaus 30- mečio jubiliejaus  proga padėkota už  nuostabią draugystę ir bendradarbiavimą, sprendžiant pačius sudėtingiausius uždavinius darbe su darželinukais, mokinukais, studentukais, sulaukusiais gražios, taurios brandos buvusiais ne tik miesto, bet ir visos Lietuvėlės iškilaisiais sportininkais, kūno kultūros mokytojais, treneriais, sporto organizatoriais, žurnalistais. 

Pagerbti iškiliausi Kauno krašto kūno kultūros mokytojai

925 Peržiūros

Pasitinkant artėjančius Olimpinių žaidynių Tokijuje metus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba drauge su Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, ,,Ąžuolyno“ veteranų klubu bei Lietuvos sporto muziejumi, už ypatingą darbą puoselėjant olimpinį judėjimą jaunimo ne tik mokyklose, bet ir plačiose sportinėse bendruomenėse, surengė iškiliausio Kauno Krašto kūno kultūros mokytojo šventę.

Minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, pagerbti Kauno krašto sportininkai

752 Peržiūros

   Tęsiant senas ir gražias tradicijas, pasitinkant Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną,  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos,  Lietuvos sporto muziejaus bei  Sporto veteranų  klubo ,,Ąžuolynas“ iniciatyva kaip ir kiekvienas metais buvos surengta tradicinė šventė. 

Kviečiame dalyvauti mokinių rašinio konkurse!

1213 Peržiūros

Skelbiamas naujas mokinių rašinio konkursas tema: 

           „Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“                

Konkursas vyks 2019 m. gruodžio 01 - 2020 m. vasario 01 dienomis.                             

Nuostatus parsisiųsti galima čia.

Lietuvos Olimpinės Akademijos įkūrimo 30-metis

323 Peržiūros

2019 m. lapkričio 8 d. Vilniuje buvo surengta konferencija, skirta Lietuvos Olimpinės Akademijos (LOA) įkūrimo 30-mečiui paminėti. Viena pagrindinių pranešimų skaitė pirmosios LOA tarybos narys, Lietuvos sporto muziejaus direktorius Pranas Majauskas.