Ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis 2019

323 Peržiūros

    Kovo 7 – 13 dienomis per Lietuvą praūžė ikimokyklinukų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šį renginį jau 10 – tą kartą organizuoja LTOK Kauno apskrities taryba, Lietuvos sporto muziejus ir Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šiais metais į jau tradiciniu tapusį festivalį įsitraukė 62 ikimokyklinės įstaigos iš Kauno, Šiaulių, Jonavos, Radviliškio, Jurbarko ir Kalvarijos. Jame dalyvavo virš 3000 vaikų, jų pedagogų, tėvelių, mamyčių, senelių, močiučių ir kitų artimųjų.

Europarlamentaras Bronis Ropė apsilankė muziejuje

366 Peržiūros

          Kauno sporto bendruomenės nariai Lietuvos sporto muziejuje svetingai sutiko ir gražiai bei šiltai priėmė Europos Parlamento Briuselyje narį Bronių Ropę. Sutikimas įvyko be galo šiltoje ir jaukioje aplinkoje grojant instrumentiniam vokaliniam ansambliui bei gausiam atėjusių jį pasitikti jo gerbėjų būriui. 

LTOK Kauno apskrities tarybos ataskaitinis 2018 metų susirinkimas

382 Peržiūros

          Kaip daugelį metų, taip ir šį kartą Lietuvos sporto muziejaus didžiojoje salėje buriavosi gražus  ne tik olimpiečių,  bet ir olimpinį judėjimą išpažįstančiųjų būrys. Šis susiėjimas buvo ne eilinis. Dar 1989 m. vasario 9 d. tuometiniame Lietuvos kūno kultūros institute,  gimė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto rėmimo grupė, peraugusi į LTOK Kauno miesto tarybą, o 1998 m. -  į LTOK Kauno apskrities tarybą. Tad pažymint šią iškilią 30-ties gyvavimo metų sukaktį, visų pirma buvo peržiūrėtas tų dienų video filmas, kuriame gana vaizdžiai atrodė pilnutėlė instituto žmonių instituto salė. Tam istoriniam renginiui vadovavo instituto rektorius  prof. Stanislovas Stonkus. Susirinkusius Lietuvos tautinio olimpinio komiteto vardu pasveikinęs prof. Antanas Šležas pranešė, kad Lietuvoje po 1988 m. gruodžio 11 d. atkurto Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prasideda Lietuvos olimpinio judėjimo naujas etapas ir, kad 1991 m. numatoma surengti II-oji Lietuvos tautinė olimpiada, o tam turime būti pasirengę. Tad čia ir buvo pasiūlyta išrinkti  LTOK Kauno miesto tarybą. Į tarybos sudėtį buvo pasiūlyti ir išrinkti 47 iškiliausi, miesto olimpinį judėjimą išpažįstantys  olimpiečiai, sportininkai, treneriai, kūno kultūros mokytojai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, sporto organizatoriai, žurnalistai. Sudaryta tarybos vadovybė.

XXIX - asis Tarptautinis tinklinio turnyras

358 Peržiūros

Kasmet Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šventę Kauno jaunieji tinklininkai pažymi Tradiciniu tarptautiniu tinklinio turnyru. Jo pradininkais buvo tuometinės Kauno tinklinio mokyklos  direktorius Vytautas Margevičius ir vaikinų treneris Vytautas Kirkliauskas. Jų iniciatyvą palaikė Olimpinio komiteto Kauno taryba, visad pasirūpindama komandoms apdovanoti prizais ir juos įteikia pirmininkas Pranas Majauskas turnyro uždarymo ceremonijoje. Kartu su kauniečiais atvyksta dalyvauti bendraamžiai iš Kaliningrado, Sankt Peterburgo (Rusija), Rygos, Daugpilio (Latvija), Narvos (Estija), Putcko, Starogard – Gdansko (Lenkija), Gardino (Baltarusija).

 

XII –asis Lietuvos mokinių rašinio konkursas ,,Nuo mažo takelio į didįjį olimpinį kelią...“

890 Peržiūros

Kaip ir kiekvienas rimtas darbas, taip ir šis XII-asis Lietuvos mokinių rašinio konkursas surengtas Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijos ir Lietuvos sporto muziejaus. Taigi, 2019 m. vasario 26 d. Lietuvos sporto muziejus į didžiąją salę „sukvietė“ daugiau nei 140 įvairaus amžiaus jaunųjų rašytojų, jų pagalbininkų mokytojų iš visos Lietuvos.