Svečiai iš Estijos

371 Peržiūros

   2019 m. sausio 17 d. Lietuvos sporto muziejuje lankėsi kolegos iš Estijos Sporto ir Olimpinių žaidynių muziejaus Taline. 

Kaune olimpiečiai ir sporto veteranai su viltimi pasitiko 2019 –sius metus

528 Peržiūros

         Lietuvos sporto muziejuje nuo jo įsikūrimo dienos kiekvienais metais, pasitinkant Naujuosius metus,   Lietuvos olimpiečiai ir sporto veteranai renkasi ne tik pasidžiaugti praeitų metų atliktais kilniais darbais bei pasiektais laimėjimais, bet ir pagerbti  jubiliatus, kurių per metus susikaupia ne viena dešimtis. Tad ir šį kartą į šią šventę atvyko nemažas būrys iškiliausių olimpiečių,  pasaulio rekordininkė Romos olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja bei Tokijo olimpinių žaidynių ketvirtos vietos laimėtoja Birutė Kalėdienė,  Seulo olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja Birutė Šakickienė, Miuncheno olimpinių žaidynių dalyvė Birutė Statkevičienė, iškiliausi Lietuvos treneriai, Lietuvos sporto universiteto dėstytojai, Kūno kultūros mokytojai, sporto organizatoriai, gražus būrys Vilniaus sporto veteranų klubo ,,Aidas“ narių su pirmininku Vitu Gudiškiu, Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Kupčinskas, Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV vyriausia specialistė Dalia Galnaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Ramūno Karbauskio patarėja Neringa Žirlytė, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Kauno skyriaus vadovė Vaida Pranarauskaitė ir daugelis kitų garbių svečių.  

Lietuvos sporto muziejuje atidaryta paroda, skirta LTOK 30-mečiu paminėti

681 Peržiūros

       2018 m. gruodžio 1 d., pasitinkant Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo 30 – metį,  Lietuvos sporto muziejaus kolektyvas,  LTOK Kauno apskrities tarybos ir Sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ nariai surengė ne tik unikalią parodą, bet ir meninę programą.


Skelbiamas mokinių rašinio konkursas "Nuo mažo takelio į didįjį olimpinį kelią..."

833 Peržiūros

Kviečiame dalyvauti tradiciniame mokinių rašinio konkurse nuo 20118 m. gruodžio 1 d. iki 2018 m. vasario 1 d.

Tema "NUO MAŽO TAKELIO Į DIDĮJĮ OLIMPINĮ KELIĄ..."

Nuostatus galite parsisiųsti čia.

Susitikimas su rašytoju, filosofu, atgimimo sąjūdžio pirmeiviu Arvydu Juozaičiu

485 Peržiūros

   2018 m. lapkričio 8 d. naujai įrengtoje didžiojoje Lietuvos sporto muziejaus ekspozicijų salėje įvyko dalykiškas ir šiltas miesto sporto bendruomenės narių susitikimas su Lietuvos atgimimo sąjūdžio pirmeiviu, rašytoju,  filosofu, daugkartiniu Lietuvos, buvusios Tarybų sąjungos pasaulio rekordininku, Monrealio olimpinių žaidynių prizininku Arvydu Juozaičiu.