Į Lietuvos sporto muziejų atkeliavo dovana iš už Atlanto

Gražiai ir šventiškai pasipuošusi pilnutėlė Lietuvos sporto muziejaus didžioji ekspozicijų salė, pasitiko  teniso mylėtojus,  atvykusius iš visos Lietuvos. Atvykimo tikslas -  ilgus metus lauktos, buvusio iškiliausio Lietuvių teniso meistro pasaulyje Vito Gerulaičio taurės įteikimas, kuri buvo  iškovota aukščiausio pasaulyje rango varžybose 1977 m. Italijoje. Taurę į Kauną atvežė Šiaurės Amerikos lietuvių fizinio auklėjimo sporto sąjungos prezidentas Laurynas Misevičius.

Lietuvos sporto muziejaus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos ir sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ iniciatyva Kauno Vytauto parke buvo paminėtas Lietuvos sportinio judėjimo gimimo vietos 100-metis. Šios šventės organizacinės komisijos pirmininkas Pranas Majauskas, skelbdamas šventės pradžią, pasakė: ,, Lenkiu galva ir dėkoju čia gausiai susirinkusiems pagerbti  tų žmonių, kurie 1919 m. neišpasakytai sunkiu besikuriančiai Lietuvai metu sugebėjo įsteigti Lietuvos sporto sąjungą ir čia šioje vietoje surengti pirmąją sporto šventę.

Šiltai prisimintos Paryžiaus Olimpinės Žaidynės

Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba,  Lietuvos sporto muziejus ir sporto veteranų klubas „Ąžuolynas“ surengė Lietuvos sportininkų, dalyvavusių Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, 95 - tųjų metinių sukakties minėjimą. Į šią šventę buvo pakviesi  futbolo bei dviračių sporto šakų atstovai.

Europos muziejų nakties akimirkos

2019 m. gegužės  18 d. įvyko tradicinė Europos muziejų naktis, kurioje dalyvavo ir Lietuvos sporto muziejus. Dėkojame visiems apsilankiusiems ir nepraėjusiems pro šalį.

Sveikatos stiprinimo šventė "Žalia diena"

2019 m. gegužės 9 d. Lietuvos sporto muziejaus kiemelyje įvyko Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos kartu su Lietuvos sporto muziejumi ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba organizuotas Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių sveikatos stiprinimo šventė „Žalia diena".