Už 2016 metais atliktą darbą atsiskaitė LTOK Kauno apskrities taryba

921 Peržiūros

     

       

      2017 m. kovo 22 d. įvyko LTOK Kauno apskrities tarybos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Tarybos atsakingasis sekretorius Pranas Majauskas pasveikino susirinkusius tarybos narius ir supažindino su nuveiktu ataskaitinio laikotarpio darbu. Pr. Majausko pranešime daug dėmesio buvo skirta Tarybos kaip  Lietuvos Olimpinio komiteto struktūrinės organizacijos narystės pagrindui, vienijančiam Kauno apskrityje gyvenančius ir dirbančius bei besimokančius olimpiečius, sportininkus sporto veteranus, rėmėjus, kurie 2016 m. organizavo ir įgyvendino olimpines idėjas, skleidė olimpinę dvasią tarp Kauno apskrities gyventojų.

Surengtas 27-asis tarptautinis tinklinio turnyras

1313 Peržiūros

       2017 m. kovo 10-12 dienomis Kauno sporto mokyklos „Startas“ (anksčiau Kauno Centro sporto mokykla) tinklinio padalinys kartu su Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto Kauno apskrities taryba jau 27-ąjį kartą organizavo tradicinį tarptautinį tinklinio turnyrą „Lietuvos Valstybės Nepriklausomybės taurė – 2017“, kuris vykdomas nuo 1991 metų.

Graži skambių melodijų ir dainų puokštė padovanota Prienų globos namų gyventojams

941 Peržiūros

                   2017 m. kovo 14 d. Prienų globos namuose Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo dienos proga apsilankė Kauno sporto veteranų klubo vokalinis instrumentinis ansamblis ,,Ąžuolynas“, vadovaujamas Vinco Biliūno ir Lietuvos sporto muziejaus, Kauno sporto veteranų klubo ,,Ąžuolynas“ pirmininkas Pranas Majauskas.

Pagerbtas daugkartinis Lietuvos imtynių čempionas Jonas Kugelis

1097 Peržiūros

           

 

        Vadovaujantis gražia tradicija, Kauno imtynių klubo iniciatyva Lietuvos sporto muziejuje 2017 m. kovo 10 d, dalyvaujant gausiam būriui buvusių ne tik varžovų, bet ir artimų, gerų draugų ir bičiulių,. iškilmingai buvo pagerbtas Lietuvos imtynių čempionas Jonas Kugelis. 

 

Vienuoliktojo Lietuvos mokinių rašinio konkurso ,,Kaip išsaugoti kilnius santykius tarp trenerio ir auklėtinio“ apdovanojimai

1419 Peržiūros

 

 

Į gražiai papuoštą Lietuvos sporto muziejaus didžiąją ekspozicijų salę rinkosi Lietuvos mokyklų būsimieji rašytojai, istorikai, žurnalistai ir kiti plunksną valdantys mokiniai su savo mokytojais ir tėveliais. Juos pasitiko rašinių vertinimo komisijos nariai  ir  įvairių organizacijų svečiai bei Monrealio olimpinių žaidynių sidabro medalio laimėtojas Vytautas Butkus, Miuncheno olimpinių žaidynių dalyvė Birutė Statkevičienė,  buvę Lietuvos ir daugelio Europos, pasaulio čempionatų dalyviai.