Tradicinė sporto veteranų ir olimpiečių šventė Kaune

1277 Peržiūros

    

 

         Pasitikdami 2017 m. LTOK Kauno apskrities taryba, Kauno sporto veteranų klubas  ,,Ąžuolynas“ bei Lietuvos sporto muziejus surengė tradicinę sporto veteranų ir olimpiečių šventę. Muziejaus didžioji salė sunkiai talpino susirinkusiuosius.  Šventėje dalyvavo gražus  buvusių iškilių sportininkų, trenerių, sporto organizatorių, žurnalistų būrys ne tik iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, bet ir didelis būrys senų, gerų bičiulių nuo Baltijos kelio – Šilų bendruomenės nariai, Lietuvos Respublikos Seimo, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, mokslo, kultūros žmonės.

 

Alpinistų susitikimas muziejuje

1243 Peržiūros

2017 m. sausio 7 d. Kaune Sporto muziejuje įvyko susitikimas, skirtas pirmosios lietuvių organizuotos Tarptautinės ekspedicijos į Everestą 25-mečiui pažymėti. Joje dalyvavo 1992 m. ekspedicijos nariai (Jūratė Valiukaitė Bajorienė,Stasys Navickas, Vaclovas Paplauskas, Rimvydas Simutis, Vilius Šaduikis), rudenį įvykusios kelionės į Everesto bazinę stovyklą dalyviai, kauniečiai alpinistai, visuomenės atstovai.

Lietuvos sporto muziejuje pagerbti Lietuvos laisvųjų imtynių meistrai

1229 Peržiūros

   2017 m. sausio 3 d. Lietuvos sporto muziejuje rinkosi Lietuvos klasikinių imtynių mylėtojai, norėdami iš arčiau pamatyti ir pabendrauti su iškiliausiais šios sporto šakos atletais: šešis kartus pasaulio laisvųjų imtynių čempionu Stasiu Šaduikiu, švenčiančiu  70- ties metų jubiliejų ir Pasaulio laisvųjų imtynių jaunimo trečios vietos laimėtoja Kamile Gaučaite.

 

 

Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

1398 Peržiūros

  

2016 m. gruodžio 6 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba Lietuvos sporto muziejuje tradiciškai, pakviesdama visų Kauno regiono neįgaliųjų sporto organizacijų sportininkus, trenerius, vadovus, rėmėjus, surengė gražią popietę. Visus susirinkusius pasveikinęs ir padėkojęs  už apsilankymą LTOK Kauno apskrities tarybos  atsakingasis sekretorius Pranas Majauskas pasidžiaugė, kad nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atgavimo pradžios  tiek sportinis, tiek olimpinis, o vėliau ir parolimpinis judėjimai buvo neatsiejami ir kiekvienų metų eigoje stengiamasi surengti ne tik gražius sportinius renginius, bet ir baigiantis metams - metų pabaigtuves.

 

Rašinio konkursas

1588 Peržiūros

Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba paskelbė tradicinį mokinių rašinių konkursą. Šių metų konkurso tema “KAIP IŠSAUGOTI KILNIUS SANTYKIUS TARP TRENERIO IR AUKLĖTINIO?“.