Lietuvos irkluotojų šlovės kelias

1630 Peržiūros

              Lietuvos sporto muziejaus ir LTOK Kauno apskrities tarybos iniciatyva, aktyviai dalyvaujant Lietuvos irklavimo ir Lietuvos baidarių ir kanojų federacijoms, 2016 m. lapkričio 25 d. Kaune, Lietuvos sporto muziejuje, buvo atidaryta paroda ,,LIETUVOS IRKLUOTOJŲ ŠLOVĖS KELIAS“. Visi į šventę susirinkę Lietuvos buvusieji ir esantys irkluotojai, jų treneriai, pagalbininkai bei rėmėjai galėjo apžiūrėti ne tik minimą parodą, bet ir visas Lietuvos sporto muziejuje rodomas ekspozicijas, pabendrauti su buvusiomis Lietuvos, Europos, Pasaulio, olimpinių žaidynių  žvaigždėmis, išgirsti jų prisiminimus, patirtą džiaugsmą bei netektis, paspausti dar tvirtą buvusio bičiulio ranką.

http://lietuvossportomuziejus.lt/images/img_0704.jpg

 

Sporto šventė Kaune

1115 Peržiūros

       

 

2016 m. lapkričio 11 d. Lietuvos sporto muziejuje buvo  atidaryta paroda, skirta  1991 m. rugsėjo 18 d. TOK Vykdomojo komiteto posėdyje priimtam nutarimui - trijų Baltijos Respublikų integravimo į olimpinį judėjimą, ir surengta šventė, skirta Lietuvos sporto muziejaus įkūrimo 25-tųjų metinių datai paminėti.

 

Edukacinė krepšinio pamokėlė Vilniuje

986 Peržiūros

      Antrą kartą organizuotoje parodoje „Moderni mokykla“ tradiciškai dalyvavo ir Lietuvos sporto muziejus. Prisimenant 2016 - uosius Rio de Žaneiro Olimpinius metus, Vilniaus Balsių progimnazijoje buvo pristatyta Lietuvos dalyvavimo Olimpinėse žaidynėse raida: nuo 1924 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių iki šių dienų Rio olimpinių žaidynių, taip pat buvo eksponuojami svarbiausi Lietuvos krepšinio laimėjimai.

 

Lietuvos sporto muziejuje pagerbtas V. Džonso taurės atminimas

1474 Peržiūros

         Gražią rugsėjo 19 dienos popietę  sporto muziejuje buvo prisimintas vienas įspūdingiausių Kauno Žalgirio, o kartu ir Lietuvos klubinių komandų laimėjimas pasaulyje – 1986 m. rugsėjo 15 d. Argentinoje iškovota  tarpkontinentinė V. Džonso taurė. Į šventę atvyko to meto Kauno Žalgirio treneris, žaidėjai, buvę ir esantys žalgiriečiai, krepšinio sporto federacijos, Žalgirio sporto klubo vadovai, to laikmečio buvę įvairių organizacijų vadovai ir rėmėjai, bei  gražus krepšinio sporto veteranų ir Kauno žalgirio rėmėjų ir gerbėjų būrys.

 

Nelaukta, bet turininga kelionė į Vilniaus sporto festivalį

1248 Peržiūros

         2016 m. rugsėjo 24 - 25 dienomis Lietuvos sporto muziejaus kolektyvas dalyvavo jau ketvirtą kartą surengtame Vilniaus sporto festivalyje. Į festivalį Lietuvos sporto muziejaus kolektyvo grupė nuvyko ne tik su turtinga, vizualiai gražia ir turininga Lietuvos Olimpinio judėjimo raidos nuo 1924 m. Paryžiaus olimpinių žaidynių iki 2016 m. Rio olimpinių žaidynių paroda.