2020 m. kovo 6 d., kaip niekada į Lietuvos sporto muziejų ne tik atėjo, bet ir iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavo buvę ir šiuo metu dar žaidžiantys futbolą garsūs futbolininkai, futbolo treneriai, buvę Kauno futbolo ir beisbolo klubo nariai, federacijos vadovai ir svečiai. Čia Kauno futbolo ir beisbolo klubo 25 metų jubiliejaus garbei buvo surengtas ne tik gražus paminėjimas, bet ir  buvusio klubo  direktoriaus Romualdo Kontrimo iniciatyvos ir pastangų dėka kartu su Lietuvos sporto muziejaus kolektyvu buvo surengta graži šventė bei nuostabi, visus klubo gyvenimo ir veiklos etapus primenanti, paroda ir Naglio Miknevičiaus video filmo peržiūra.

 Muziejaus direktorius Pranas Majauskas, pasveikinęs susirinkusius, pasidžiaugė, kad tiek daug metų ne tik gyvavęs, bet ir šlovinęs ne tik Kauno, bet ir Lietuvos vardą pasaulyje klubas liko ne tik neužmirštas, bet ir čia šioje gražioje muziejaus salėje taip iškilmingai, gražiai, dalyvaujant gražiam buvusių ir esamų futbolininkų pulkui, pagerbiamas. Malonu ir tai, kad šioje gražioje šventėje ne tik dalyvavo, bet ir savomis mintimis pasidalijo buvę šio klubo šeimininkai ir vadovai. Ypatingai turiningą pranešimą padarė buvęs Kauno futbolo ir beisbolo klubo direktorius Romualdas Kontrimas. Gana plačiai ir išsamiai savo mintimis pasidalino  buvę klubo šeimininkai ir vadovai: Vydas Damalakas ir Gintaras Ugianskas, kurie atvirai ir dalykiškai papasakojo apie klubo atsiradimą, jo iškilimą, pasiektas pergales ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu, bei gana atvirai  pasidalijo mintimis apie atsiradusias problemas ir tikrąsias  priežastis dėl ko šio klubo veikla nutrūko. Įdomių minčių išsakė ilgametis Kauno miesto futbolo federacijos prezidentas Romas Pikčilingis. Iškilmingai Klubo narius ir visus šventės dalyvius jubiliejaus proga  pasveikino Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, įteikdamas Romualdui Kontrimui nuostabią dovaną. Visus šventėje dalyvavusius klubo futbolininkus  pasveikino, o kartu ir įteikė vardinius marškinėlius Hummel firmos vadovas Artūras Vitalijus Krukis.

Atvykstančius į šventę svečius bei dalyvius ne tik gražiai nuotaikingai pasitiko, bet ir surengė gražią meninę programą vokalinis instrumentinis ansamblis ,,Ąžuolynas“ (vad. Vincas Biliūnas). Šios šventės iškilmėse ne tik dalyvavo, bet ir visus susirinkusius gražiai pasveikino  Lietuvos Rankinio sporto šakos, buvęs ilgametis darbuotojas, Lietuvos rankinio nusipelnęs treneris, tarptautinės kategorijos teisėjas Grigorijus Gutermanas, jis ne tik gražiai pasveikino visus susirinkusius su jubiliejumi, bet ir Lietuvos muziejui padovanojo savo Tarptautinės  kategorijos rankinio teisėjo uniformą ir Lietuvos Rankinio federacijos vėliavą. Pasibaigus iškilmėms visi svečiai ir šventės dalyviai surengtos parodos fone galėjo nusifotografuoti. 

Pranas Majauskas