2021 m. spalio 22 d. ypatinga diena – po remonto ir paruošimo darbų – atidaryta Lietuvos sporto muziejaus Sportinė – edukacinė salė, kurioje galės pasportuoti, pažaisti, pašokti ir tiesiog gerai praleisti laiką ir didelis, ir mažas muziejaus lankytojas.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams – spalio mėnuo – “Olimpinis mėnuo”. Kaip teigia LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė: “Mūsų tikslas – vaikų fizinio raštingumo ugdymas, kuris skatina vaikus būti aktyviais visą gyvenimą. Jeigu norime, kad vaikai judėtų, privalome ugdyti jų motyvaciją ir pasitikėjimą savimi, formuoti judėjimo įgūdžius ir lavinti jų savybes”. Tad ir tuo tikslu buvo atidaryta nauja sporto erdvė, suteiksianti mokiniams judėjimo motyvaciją.

Šventės metu moksleiviai sportavo kartu su Ąžuolu ir Lietuvos Olimpiečiais, o salės atidarymo juostelę perkirpo olimpietis bėgikas, maratonininkas Remigijus Kaučys.