Lietuvos sporto muziejuje finišavo išskirtinė aštuonių savaičių po 25 vaikus (viso 200 vaikų) Vasaros dienos stovykla, kurią Lietuvos sporto muziejaus bazėje organizavo vaikų sporto akademija „Startukas“. Dalyviai turėjo išskirtinę vasarą su draugais, sportu ir pažintinėmis ekskursijomis bei edukacijomis. Vaikai ne tik smagiai ir aktyviai leido laiką gryname ore sporto muziejaus kiemelyje ugdydami savo fizinius gebėjimus, bet ir formavo stiprios asmenybės savybes. Vaikai bendravo,  bendradarbiavo, stiprino savarankiškumo įgūdžius, pasitikėjimą savimi, mokėsi prisiimti atsakomybes, reikšti savo nuomonę, ir mokėsi savo išskirtines savybes pateikti kaip privalumą. Stovyklaudami  Lietuvos sporto muziejaus  patalpose bei Vytautų Augustauskų sporto kiemelyje  visi vaikai turėjo galimybę artimai susipažinti  ne tik su Lietuvos sporto bei olimpinio judėjimo istorija, iškiliausių Lietuvos sportininkų bei sporto komandų pasiektais laimėjimais, bet ir kiekvieną dieną pažaisti futbolą, trikrepšį ir kitus žaidimus, atlikti įvairius gimnastikos pratimus ir pan. Baigiantis stovyklai muziejaus direktoriaus ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos iniciatyva buvo surengta ,, Būsimų olimpiečių“ šventė, kurioje vaikai galėjo parodyti savo sugebėjimus žaisdami futbolą ir trikrepšį. Už meilę sportui ir olimpiniam judėjimui bei kilnų ir technišką žaidimą, o kartu  ir savo  mylimos komandos šaunų palaikymą vaikai buvo apdovanoti ,,Būsimo olimpiečio“ medaliais ir diplomais, o jų  auklėtojai LTOK Kauno apskrities tarybos padėkos raštais. Šventėje apsilankė ir vaikučius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, o skaniais ,, OHO“ traškučiais vaikučius pavaišino  UAB ,,Nevėžis“.

Pranas Majauskas

 Gerb. Stovyklėlės vadovams

            Taip greit prabėgo vasara ir šis mažas lopinėlis gyvenimo praleisto su vaikučiais Dienos stovykloje ,,Pažink –Draugauk – Pramogauk“  Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos vardu dėkojame Jums už viską, kad aukojate – savo laiką, savo energiją, save patį.. Nuo Jūsų prasideda jaunimo – mūsų tautos ateities – vieškeliai, kurie atsiveria tik tokių kaip  Jūs pastangų dėka ir skiriame Jums šias eiles;

Tebūna kasdienybė panaši į duoną,
soti ir pilnavertė su kvapnia pluta.
dosniai dalink žinių aruodą,
kurį pasės tavo globojama karta.

            Sekdami šiomis viltingomis eilėmis linkime,  Jums stiprios sveikatos, meilės kaip pasaulis didelės, daug, daug ilgų, prasmingų metų – visko, ko tik trokštat, iš širdies.

   LTOK Kauno apskrities tarybos pirmininkas                                             Pranas Majauskas

                                                                             2020 m. rugpjūčio 28 d.