31 –ąjį kartą aplankytas ,,Baltijos kelias“

186 Peržiūros

         Nenumaldomai greitai bėga laikas, keičiasi kartos, gimsta nauji sumanymai, tačiau meilė Tėvynei, jos nueitam nelengvam  kovų, netekčių, o pagaliau ir ilgai lauktos pergalės keliui Lietuvos žmonių širdyse išlieka amžinai. Ir šį kartą įvyko ši graži šventė, pasitinkant ,,Baltijos kelio“ 31- ąsias metines Vilniaus – Rygos autostrados  105 km ties Šilų gyvenviete, prie šimtamečio ąžuolo, kur 1989 m. rugpjūčio 23 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto  Kauno tarybos iniciatyva, dalyvaujant tūkstantiniai žmonių miniai, buvo atidengtas koplytstulpis, skirtas Lietuvos sportininkams, žuvusiems nuo Stalino genocido.

LTOK Kauno apskrities taryba ne tik prisiminė atliktus, bet ir aptarė būsimus darbus

386 Peržiūros

             Gal kiek ir keistai skamba, kad paskutinę  2020 m. birželio dieną į Lietuvos sporto  muziejaus Vytautų Augustauskų kiemelį rinkosi LTOK Kauno apskrities tarybos nariai. Nejučiomis kyla klausimas, o kokiu gi reikalu? Atsakymas aiškus: užbaigti praeitų metų darbų įvertinimą ir pasitarti, kaip sekasi šiais metais. Šį nepaprastai svarbų įvykį buvo nutarta atlikti mūsų būsimiems olimpiečiams  skirtoje Olimpinės Dienos šventėje, kuri LTOK Kauno apskrities tarybos ir Lietuvos sporto muziejaus bei vaikų vasaros stovyklėlės iniciatyva buvo surengta Sporto muziejaus bazėje. 

Nors ir pavėluotai, bet ,,nepamiršti“ liko mūsų mažieji sportininkai

368 Peržiūros

           2020 m. birželio 25 d. Lietuvos sporto muziejuje įvyko Lietuvos ikimokyklinių įstaigų tradicinio Trikrepšio festivalio, skirto Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti, rezultatų aptarimas bei dalyvių apdovanojimas. Festivalyje dalyvavo vaikų lopšeliai - darželiai iš Kauno, Druskininkų, Vilniaus, Jonavos, Radviliškio, Kalvarijos ir kt. Iš viso festivalio renginyje dalyvavo per 1800 darželinukų ir 240 suaugusiųjų.

Iškiliai paminėta Kauno futbolo ir beisbolo klubo – 25 metų sukaktis

386 Peržiūros

2020 m. kovo 6 d., kaip niekada į Lietuvos sporto muziejų ne tik atėjo, bet ir iš įvairių Lietuvos vietų suvažiavo buvę ir šiuo metu dar žaidžiantys futbolą garsūs futbolininkai, futbolo treneriai, buvę Kauno futbolo ir beisbolo klubo nariai, federacijos vadovai ir svečiai. Čia Kauno futbolo ir beisbolo klubo 25 metų jubiliejaus garbei buvo surengtas ne tik gražus paminėjimas, bet ir  buvusio klubo  direktoriaus Romualdo Kontrimo iniciatyvos ir pastangų dėka kartu su Lietuvos sporto muziejaus kolektyvu buvo surengta graži šventė bei nuostabi, visus klubo gyvenimo ir veiklos etapus primenanti, paroda ir Naglio Miknevičiaus video filmo peržiūra.

Įvyko 13 – asis Lietuvos mokinių rašinio konkursas tema ,,Ką gyvenime turėčiau nuveikti, kad mane prisimintų?“

511 Peržiūros

          Keturios  institucijos: LTOK Kauno apskrities taryba, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Lietuvos sporto muziejus jau 13-tąjį kartą surengė Lietuvos mokinių rašinio konkursą olimpine tematika.